09
سپتامبر

افزایش ۱۰۰ درصدی فروش محصولات مهرآب بهشت

مدیرعامل شرکت مهرآب بهشت از رشد ۱۰۰ درصدی فروش محصولات این شرکت در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

به‌گزارش روابط عمومی هلدینگ رایزکو، پیام فرهمندی در حاشیه برگزاری دهمین نمایشگاه نوشیدنی و صنایع وابسته گفت: شرکت مهراب بهشت علیرغم مشکلات و موانع پیش روی خود توانسته است فروش محصولات خود را به میزان ۱۰۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش دهد.

او با اشاره به روش های متنوع فروش از جمله فروش گرم، سرد و فر‌وش از طریق شبکه نمایندگی‌ها افزود: بازدید ها و مذاکرات مستمر و منظم از نمایندگی‌ها، افزایش دو برابری تعداد عاملین فروش در شهرستان‌ها، تغییر روش نحوه تسویه مالی، بستن قراردادهای‌ انحصاری، افزایش کیفیت بسته بندی و تنوع بخشی به آن و همچنین کاهش مدت زمان تحویل به ۳ روز بخصوص در فصل تابستان از جمله عوامل مهمی هستند که باعث فروش دوبرابری این مجموعه شده است.

فرهمندی تصریح کرد: شرکت مهرآب بهشت همواره به عنوان شرکتی خوشنام در مقوله کیفیت شناخته می‌شود و همه ارکان این مجموعه ملزم به رعایت مسائل کیفی نهادینه شده برای تولید محصول با کیفیت هستند. بر همین اساس و در کنار افزایش تیراژ تولید شاهد بهبود مستمر شاخص‌های کیفی نیز بوده‌ایم.

مدیرعامل مهرآب بهشت با اشاره به برنامه‌های این‌مجموعه برای افزایش تنوع محصولات یادآور شد: با توجه به نیاز بازار، دی‌دی واتر علاوه بر توسعه فیزیکی و زیرساختی قصد دارد با گسترش سبد محصولات خود و تنوع‌بخشی به آن، با افزودن آب‌های معدنی طعم‌دار، ویتامینه، نوشیدنی‌های فراسودمند و نوشابه‌های گیاهی و همچنین همکاری فروش با شرکت‌های هواپیمایی، هتل ها و بیمارستان ها با برندینگ خودشان حضور خود را در سایر بخش های بازار توسعه دهد.

گفتنی است، دهمین نمایشگاه بین‌المللی نوشیدنی‌ها، چای، قهوه و صنایع وابسته تهران تا یکشنبه ۱۹ شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپاست و شرکت مهراب بهشت در سالن ۹-۸ حضور دارد.